Proje Yönetimi Teknikleri

proje yonetimi

Bir Proje Planı Geliştirin:

proje plani

Proje planı; ekibin dikkate alması gereken, ekip ve diğer ilgililerin konu, alan, program, kaynak ve teslimler konusunda karar almalarına yardımcı olacak yaklaşımdır.


Proje Ekibinin Görev ve Sorumlulukları:

ekip

Disiplinler arası ve doğru yetenekteki insanların bir araya gelmesiyle oluşturulan bir ekip, herhangi bir projenin sorunsuz ve başarılı bir şekilde uygulanabilmesi için hayati önem taşımaktadır.


Başlama Vuruşu Toplantısı (Kick-off Meeting):

kick off

Kick-off toplantınızı; sitenizin durumunu, kullanıcı ve organizasyon hedeflerinize bağlı vizyon ve misyonunuzu ve sitenin ilerlemesi için gereken vizyonu tartışmak için kullanın.


Web Sitesi Gereksinimleri:

gereksinim

Web sitesi gereksinimleri; gerekli fonksiyonlar, kapasiteler ya da web siteniz ve onu yaratmak için planlarınıza dair özelliklerden oluşan bir listedir. Süreç boyunca proje planına odaklanmak ve önceliklendirmek için bir araya gelen farklı türlerde gereksinimler tanımlanabilir.

Yazar: irfan akmehmet

İrfan Akmehmet, SEO Projeleri için 200'den fazla şirket ile çalışmıştır. İrfan Akmehmet, SEO Projelerinin organik görünürlüğünü artırmak için Teknik SEO, UX, İçerik Pazarlama ve Kodlama stratejilerini kullanır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir